Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: 1 2 3 4 nastepna >>

Autor

Tre嗆

CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

ranga:

安iat: Karmazynowa Wyspa

CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

czy moderator - posiadajacy normalne uprawnienia modetatora min.
- nakladania kar finansowych na graczy
- kontrolowania kanalow komunikacyjnych miedzy graczami
- banowania i kasowania kont graczy
- calkowitej kontroli i wgladu we wszelkie operacje gracza/handel,przesylanie przedmiotow itp/

oraz wiele innych

powinien miec mozliwosc czynnego udzialu w rozgrywce

i

dlaczego TAK WIELU GRACZE CHCE PELNIC TA FUNKCJE ?

toxyczny

ranga: Gracz

03.02.2007 03:10:49
moim zdaniem nie powinien, ja np. nieche byc modem bo wole grac, ale mod nie jest obiektywny jezeli uczestniczy w rozgrywce. takie jest moje zdanie.

ranga:

03.02.2007 09:58:37
bo majac moda,masz w豉dze,dlatego chcesz to miec,

dla mnie mod to mod,a nie gracz,oki niech bedzie tak na karmie masz moda wiec nie mozesz tu grac.proste,bo pozniej sa jazdy bo Ty masz to a nie powinienes bo to nie twoj lvl,kiedys by造 jaja z Crimson Kingiem i to jedna z moderatorek by豉 w to zamieszana

ranga:

03.02.2007 12:50:53
Zale篡 kto zostaje modem. Na atlantisie modzi s w porz康ku i nie nak豉daj kar tylko dlatego 瞠 chc. A poniewa maj najwy窺ze lvle to nie maj potrzeby dokucza komu 瞠by by wy瞠j

Erohoz

ranga: moderator

03.02.2007 14:37:00
m_icha_l
Zale篡 kto zostaje modem. Na atlantisie modzi s w porz康ku i nie nak豉daj kar tylko dlatego 瞠 chc. A poniewa maj najwy窺ze lvle to nie maj potrzeby dokucza komu 瞠by by wy瞠j - podaj przyk豉d

toxyczny
moim zdaniem nie powinien, ja np. nieche byc modem bo wole grac, ale mod nie jest obiektywny jezeli uczestniczy w rozgrywce. takie jest moje zdanie. - jest nieobiektywny w jakim sensie?

ranga:

03.02.2007 15:44:09
A podaj przyk豉d 瞠 nak豉daj kary ot tak sobie 瞠by lepiej gra

ranga:

03.02.2007 17:20:59
PO 1
pytanie brzmialo "CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?"
a nie "czy dotychczasowi moderatorzy wykorzystuja swe uprawnienia ?"- mala roznica a jednak
w zwiazkuz tym prosby o przykaldy sa raczej w malo zwiazane z samym pytaniem

po 2
w pelni zgadzam sie z toxycznym
toxyczny
moim zdaniem nie powinien, ja np. nieche byc modem bo wole grac,
ale mod nie jest obiektywny jezeli uczestniczy w rozgrywce. takie jest moje zdanie

- i prosze bez dziecinnych pytan podaj mi przyklad - bez urazy erohoz
- ja podam dziecinne pytanie - podajcie mi gre w ktorej gracz sie nie angazuje emocjonalnie i pozostaje bierny na to co sie dzieje w grze
moze byc ?

po 3
zgadzam sie z mauserem
mauser
bo majac moda,masz w豉dze,dlatego chcesz to miec,
nic tak ludzi nie pociaga jak posiadanie wladzi - i bardzo prosze bez tekstow typu moderatorzy cc....
fakt jest faktem - wladza mami ludzi - wszedzie - moderatorzy to tez ludzie a nie postacie z kreskowek czy matrony na piedestale

po 4 przykro mi erohoz ale nie zgodze sie z toba calkowicie
erohoz
jedynyp rzywilejem moda jest to 瞠 mo瞠 si uleczy za 100 z這ta i sprowadzi do miasta je郵i tego chce
a pozatym jak by mod nie bra czynnego udzia逝 w grze to 瘸dziej by zagl康a na CC

MODERATOR MA DBAC O GRE - JESLI TO MA BYC ARGUMENT DO BYCIA MODERATOREM
"ozatym jak by mod nie bra czynnego udzia逝 w grze to 瘸dziej by zagl康a na CC"
TO GDZIE TU KUFA BEZSTRONNOSC I OBIEKTYWIZM
ZDAJE SIE EROHOZ ZE SAM SOBIE ODPOWIEDZIALES JESLI CHODZI O PRZYWILEJE

Erohoz

03.02.2007 17:27:31
CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ? - to jak bym mia nie brac czynnego udzia逝 w grze to ju wola豚ym byc zwyk造m graczem

Erohoz

03.02.2007 17:29:22
wtedy nie by這 by ch皻nych na moderator闚

DJ_Crimson alex456

ranga: Gracz

03.02.2007 17:30:07
ee tam modzi s dobzi gdyby wybierali losowych graczy to by這 by 幢e ale jest ok nie widzia貫m aby zrobili co 幢e do tej pory.....

ranga:

03.02.2007 17:30:56
no to masz odpowiedz - jesli chodzi o przywileje
pozbawiajac moderatora mozliwosci czynnej gry - funkcja moderatora przestaje byc atrakcyjna - ciekawe dlaczego ?

Erohoz

03.02.2007 17:35:02
"ozbawiajac moderatora mozliwosci czynnej gry - funkcja moderatora przestaje byc atrakcyjna - ciekawe dlaczego" - to tak samo jakby grac np w ET ale mo積a tylko ogl康ac jak inni graj... troche bezsensu

ranga:

03.02.2007 17:38:34
moderator - ma podobno moderowac gre
gracz - ma podobno grac

no chyba ze cos sie zmienilo i o czyms nie wiem

jako moderato masz dbac o gre
czy ochroniarz dyskoteki bawi sie i tanczy na parkiecie ?

Erohoz

03.02.2007 17:40:21
nie ale on PRACUJE ABY ZARABIAC a nie siedzi sobie wygodni przed kompem i GRA DLA ROZRYWKI/PRZYJEMNO列I

ranga:

03.02.2007 17:42:27
zawsze myslala ze moderowanie to praca - a nie rozrywka - widze ze sie mylilam - w takim razie rozrywkowo moze zostane moderatorka ;)

Erohoz

03.02.2007 17:45:18
mo瞠 inaczej ja traktuje moderowanie m鎩 obowi您ek i mo磧iwo軼 uleczenia si za 100 z (chocia ja si zawsze lecze plastrami) jest jakby mojim wynagrodzeniem za prace

ranga:

03.02.2007 17:48:13
erohoz pytanie nie dotyczlo oceny pracy moderatorow cc - ale samej zasady mod to nie jest gracz - bo jesli tak to dajcie kazdemu graczowi uprawnienia moda i po sprawie ;)

Erohoz

03.02.2007 17:51:38
zobacz co jest na styksie tam byli modzi nie bior帷y udzia逝. w grze by這 5 mod闚 i 5 pod mod闚 w chwili powstania styksu

ranga:

03.02.2007 18:00:13
a kto powiedzial ze moderatorem pozostaje sie na cale zycie
- co to jest jakas fucha na piedestale do ktorej jak juz sie raz dorwalo to sie z lap nie wypuszcza do konca zycia ?
od administratora zalezy jaka bedzie sytuacja moderatora i czy bedzie rozliczany ze swych obowiazkow
czy bedzie " swieta krowa " nie liczaca sie z nikim i niczym , ktorej sie przewrocilo w @#$@
czy modem pelniacym najlepiej jak potrafi swa funkcje

w przypadku braku aktywnych moderatorow szuka sie nowych
ale nie na litosc boska uzywajac jako marchewki "mozliwosci czynnej gry"

Erohoz

03.02.2007 18:08:48
eawo to we za堯 sobie np forum i moderuje je ale nie wypowiadaj si na nim - to mniejwi璚ej to samo a pozatym moderator to nie 鈍i皻a krowa bo zawsze mo瞠 zostac zdegradowany na pod moda lup pozbawiony tej funkcji

ranga:

03.02.2007 19:14:54
ZALOZENIE FORUM I MODEROWANIE JEGO TO NIE TO SAMO
CO MODEROWANIE GRY I CZYNNE GRANIE W NIEJ - I TY DOBRZE O TYM WIESZ ;)

ZWLASZCZA ZE MODERATORZY TEJ GRY MAJA MOZELIWOSC ZMIANY JEJ ZASAD - POPRZEZ WYDAWANIE KOMUNIKATOW ADMINISTRACJI

TO TAK JAK W MECZU JEDEN Z ZAWODNIKOW BYLBY JEDNOCZESNIE SEDZIA

KUFA EROHOZ BEZ JAJ - NIE CHCESZ CHYBA POWIEDZIEDZIEC ZE ZWYKLI GRACZE MAJA TE SAME MOZLIWOSC CO MODERATORZY
/ NP PRZEGLAD TRANSAKCJI DOKONYWANYCH PRZEZ POSZCZEGOLNYCH GRACZY /

POWTARZAM - ZEBY ZNOWU NIE BYLO KRZYKU - TU NIE CHODZI O OCENIANIE OBECNYCH MODERATOROW ALE O SAMA ZASADE
MOD TO MOD - GRACZ TO GRACZ

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: 1 2 3 4 nastepna >>

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6338 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet