Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: << poprzednia 1 2 |3| 4 nastepna >>

Autor

Tre嗆

CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Redzik

ranga: moderator

安iat: Karmazynowa Wyspa

14.03.2007 23:39:41
:o) wypasik post :o)

ranga:

15.03.2007 01:14:42
cytaciki

"...TEN POST NIE MIAL OCENIAC PRACY OBECNYCH MODERATOROW
ALE BYL PYTANIEM DOTYCZACYM SAMEJ POZYCJI MODA GRACZA - W KONFRONTACJI ZE ZWYKLYM GRACZEM..."

sadze ze wypowiedz vexa dala na nie odpowiedz

"...Gdyby moderator nie m鏬 bra czynnego udzia逝 w rozgrywce z pewno軼i nie po鈍i璚a豚y na ni tyle czasu przez co nie by豚y tak wydajny. Oczywi軼i s wyj徠ki, w kt鏎ych gracze sp璠zaj czas w 鈍iecie gry nie walcz帷 etc., ale nie ma ich na tyle du穎, 瞠by obsadzi wszystkie "stanowiska" ;)..."

ja ze swej strony moge jedynie powtorzyc

"...MOD TO MOD - MODEROWANIE TO PRACA
GRACZ TO GRACZ - GRANIE TO ROZRYWKA
JESLI JEDEN Z GRACZY JEST SEDZIA I WSPOLTWORZY ZASADY ROZDRYWKI - TO ...........................................................
ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI ;)..."

the end ;)

ranga:

15.03.2007 20:36:54
i tak zwany gwozdz do trumny

nie wiem czy wszyscy ale niektorzy moderatorzy maja od pewnego czasu mozliwosc usuwania kont/ to juz nie banik ale calkowite usuniecie konta/
sadze ze w tej sytuacji szanse zwyklego gracza w konfrontacji z graczem modem "odrobine zmalaly"

powtarzam po raz enty - ten post nie dotyczyl oceny pracy obecnych moderatorow
praca moderatora sama w sobie nie nalezy do lekkich prac - ALE NIE TEGO DOTYCZYLO MERITUM POSTU

jesli uwazacie ze jest potrzeba zalozenia nowego postu oceniajacego prace moderatorow - mozna to w kazdej chwili zrobic
padla wypowiedz ze moderatorzy nie maja mozliwosci kontrolowania kanalow komunikacji w grze
jesli tak jest uwazam to za blad ktory nalezy jak najszybciej poprawic
mod w grze pelni role policjanta - pozbawienie go mozliwosci kontroli uposledza jego prace
zycie nie raz juz pokazalo ze w grze biora udzial nie tylko uczciwi gracze
a mozliwosc kontroli kanalow komunikacji umozliwi szybsze wyeliminowanie z gry tych ktorzy w ogule nie powinni w niej brac udzialu
przyklad gracza z atlantisu - niedawno zbanowanego pokazuje ze ci co maja za nic zasady obowiazujace nie tylko w grze ale w normalnych stosunkach miedzyludzkich moga sobie spokojnie przez wiele tygodni pozostawac poza kontrola

fine ;)

ranga:

15.03.2007 21:14:22
Znajd kogo kto b璠zie chcia TYLKO moderowa bez gry ... przyk豉dem tego jest styks...

ranga:

15.03.2007 22:07:56
Ekhm, w Ogame jakos sie dalo...

sharingan

ranga: Gracz

17.03.2007 17:56:27

Redzik

27.07.2007 15:15:39
~eawo dla tego nie wszyscy mog konta usuwac ;) ale zbyt du瘸 w豉dza te nie ma dobra, dlaczego po 1wsze, to musi by do tego odpowiednia Osoba, po drugie zobacz jak Gracze si rzucaj jak Kto za這篡 im kar i to s逝sznie, zoabcz np Mausera, spoko Zi控 tylko kosmiczny pesymista i zrobi豚y wszystko by si mnie pozby :) i tyle razy przegina, 瞠 powienien bana dosta, ale zawsze umiej皻nie, by nie naruszy regulaminu, ale pytanie, czy takie chamstwo te nie podlega karze ? :) (to tylko przyk陰d

Shekutnik

16.08.2007 10:43:42
Redzik az dziwne ze nie napisales o mnie bo przeciez to ja najwiekszy pesymista hehe

anncora

04.11.2008 20:40:29
Dlaczego od razu twierdzi , 瞠 szanse mod-gracz w grze s r騜ne? Moderator jest po to by pilnowa tylko i wy陰cznie porz康ku na cc. Doszukiwa przekr皻闚, z豉ma regulaminu. Kto kto uprawnienia wykorzystuje w sposob szantazu, (a to by這by nie wyrownanie szans miedzy zwyk造m modem a graczem) ma problem z reszt kadry, kt鏎a kogo takiego nie chce mie w鈔鏚 swoich, a tym natomiast zajmuje sie administrator, kt鏎y wprowadza rotacj: jednemu moderatorowi zabiera, innemu, nowemu daje. Nie widz logiki w temacie, w chwili, gdy moderator moze jedynie zabiera innym, a nie dawa sobie. Wszelkie nie軼is這sci pracy moderatora s wy豉pywane przez reszt, a rekompensate zsy豉 sam admin.
Ja lubi gr jako rozrywk i lubie moderacje, bo nie znosze bawi si klockami na brudnej pod這dze i tylo temu ma s逝zyc obsadzenie mnie w roli moderatora. Dopilnowanie, by i reszcie prawych i bezkarnych gra這 si mile i przyjemnie, oraz fair.

Azif_de_Zevuv

安iat: Atlantis

04.11.2008 22:18:09
a dlaczego to w豉郾ie modzi posiadaj wi瘯szo嗆 zasob闚 pieni篹nych w grze? a ju wiem....to przypadek. nie oczekuj odpowiedzi.

anncora

04.11.2008 23:22:20
By moze dlatego, 瞠 modzi maja olbrzymi sta gry? 瞠 znaja dobrze gre? Kazdy pretekst do tego, ze mod to od razu cheater jest dobry, tylko sporz na moje fundusze, zanim o cos Nas oskarzysz

Dzielnicowy

05.11.2008 18:54:29
eueueu

sir kubasku

29.11.2008 14:55:04
anncora olbrzymim sta瞠m w grze to si nie mo瞠sz pochwali, jedynie tym 瞠 j znasz i tyle

anncora

29.11.2008 22:20:04
Nie wiem dok豉dnie kim jeste, ale wiedz, 瞠 prawdopodobnie kiedy ja koksowa豉m w tej grze, Ty o jej istnieniu nie wiedzia貫s. (To jest moje drugie podejscie do gry, a gra豉m od samego poczatku)

bLaNtOnAtOr

28.12.2008 11:36:01
Zdaje sie ze moderator ma mozliwosc zmiany przedmiotow pojawiajacych sie w zbrojowni i odziezowni. Czy nie?

anncora

28.12.2008 14:22:15
Absolutnie nie, chcieliby鄉y. Nie z nud闚 robilam kilkakrotnie zadanie z toporami, bo zadnego nie by這.

Azif_de_Zevuv

30.12.2008 19:22:37
Krolowa_Zycia?

anncora

02.01.2009 17:22:49
co z ni?

Azif_de_Zevuv

02.01.2009 19:10:07
z kim?

Dzielnicowy

27.01.2009 20:32:39
ja tam moge zmieniac przedmioty w zbrojowni, odziezowni i w akcesoriach, ostatnio z nudow zmienialem zwoje w statpacki, ale pozniej mi nudy przeszly

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: << poprzednia 1 2 |3| 4 nastepna >>

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6338 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 4 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet