Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Spo貫czno嗆 graczy -> Faworyzacja graczy - Karmazyn!

Strony: 1 2 3 nastepna >>

Autor

Tre嗆

Faworyzacja graczy - Karmazyn!

Matijas

ranga: Gracz

安iat: Atlantis

Dlaczego w CC, jeden z Administrator闚 gry, faworyzuje niekt鏎ych graczy? Dlaczego mamy podzia na "r闚nych i r闚niejszych"?

Dlaczego gdy Borusia przegrywa豉 po 300 walk dziennie po przez rozbrojenie zwi瘯szono ilo嗆 mikstur ochronnych?

Dlaczego Administrator gry, przyjmuje graczy pod skrzyd豉 swego klanu, i dokupuje w nim staty?

Dlaczego Borusia, mimo gry z jednego IP z Arebo, nie ma za這穎nej z nim blokady interakcji? Co wi璚ej, dlaczego Arebo wspiera konto swej lubej, r騜norakimi miksturami, oraz pomaga jej w rozbijaniu ochron magicznych innych graczy?

Czy na te wszystkie pytania, mo積a odpowiedzie "Bo zna Admina" ?
Czy temu zawdzi璚za swoj wysok pozycj w grze?

Zach璚am wszystkich graczy, do dyskusji na ten temat, oraz wyra瘸nia swoich opinii.

korre

安iat: Karmazynowa Wyspa

30.07.2010 22:06:11
troszke sie boj wszyscy dyskutowa... modzi sie boj 瞠 strac moda, gracze sie boj ze strac w najlepszym przypadku kas

Matijas

30.07.2010 22:47:43
Jestem tym za瞠nowany...

Scr@b

31.07.2010 07:55:41
Hm... s造nna zabawa w kr鏊iczka, gdzie "nie chodzi o to by z豉pa go, ale by goni go" Goni, goni i s豉 kas na kr, kt鏎e inni dostan za free tyko po to, by by zabawa trwa豉 dalej

Matijas

31.07.2010 11:17:22
dh97 (12:37) ale zgodze sie z toba

dh97 (12:37) matijas ja nic nie mowie, bo bana dostane

i tak to wygl康a
ka盥y wie, ale nie chce nic m闚i

Godfather

31.07.2010 13:42:29
a mi to lata czy dostane bana !!! Ale taka jest prawda !!! mod powinnien by jak gracz a nie reset sobie robi za free !

Matijas

31.07.2010 14:05:58
Go on!, Feel free!

sir bujak114

01.08.2010 14:55:56
ale co z tym zrobic?

korre

01.08.2010 23:51:52
nie kupowa kredyt闚?

Matijas

02.08.2010 13:45:57
Strajk - 0 przelew闚!

Matijas

02.08.2010 15:24:19
Pomys gracza XXX - ochrona danych osobowych

"Od: XXX [Date: 08-02 15:21]
pomys z przelewem jest do bani bo s jeszcze w cc gracze kt鏎zy i tak b璠 kodowa. Juz lepiej zrobi strajk i si nie logowa przez tydzie. Zobacz 瞠 liczba graczy loguj帷ych spadnie o po這we to b璠a moze co robi."

dead_knight norek666

02.08.2010 16:45:50
Wg. mnie admini nie powinni:
-m鏂 atakowa, otwiera butik闚 etc. (za to mog mie inne konto, kt鏎e oczywi軼ie nie mo瞠 by wspomagane z konta z uprawnieniami, ale mog wszystko to co 'zwyk造 gracz')
-by postronni, faworyzowa innych graczy (bo je郵i pan faworyzowany sprzeczy si z tym kt鏎y nie ma znajomo軼i u admin闚 to pan bez znajomo軼i b璠zie os康zany subiektywnie).
-wszystkie bany, kary itd zg豉sza do Vexoriusa albo Hi-teca. 疾by mogli z bli窺za przyjrze si sprawie i ew. wyp豉ci odszkodowanie za niesprawiedliw kar etc.
-usuwa shout闚 graczy! Powinna zosta wprowadzona cenzura.

Poza tym grze przyda豚y si rozg這s, bo cc umiera. Handel stoi, klan闚ki stoj, 瘸dnych urozmaice. Gra staje si monotonna.
Nie interesuje mnie czy zostan w jakikolwiek spos鏏 ukarany, gra straci豉 sens.

Pozdrawiam, z powa瘸niem Norek666

Matijas

02.08.2010 16:51:09
Up - Daily True!

piter666

02.08.2010 17:10:25
Niech 篡je rewolucja !!! jestem z wami

Matijas

02.08.2010 17:55:10
Hail !

VeXoriuS

ranga: admin

02.08.2010 22:01:14
Je瞠li chodzi o bojkot kredyt闚: mo積a powiedzie, 瞠 od 2 miesi璚y CC jest non-profit; wi璚 nam tutaj nie do這篡cie

Dlaczego gdy Borusia przegrywa豉 po 300 walk dziennie po przez rozbrojenie zwi瘯szono ilo嗆 mikstur ochronnych? <- nie wiem co to za absurdalny zarzut; mo瞠 i 3-4 lata temu Borusie w jaki spos鏏 premiowa貫m; ale wszelka taka dzia豉lno嗆 jest zamierzch陰 przesz這軼i.

Je瞠li gracz zostaje ukarany niesprawiedliwie to pr璠zej czy p騧niej trafia to do nas i sprawa jest rozpatrywana. Rekompensaty s codzienno軼i w tych kwestiach.

Powiem szczerze, ze naprawde mo積a nam wiele zarzuca, zw豉szcza ostatni brak aktywno軼i i doprowadzenie do stagnacji. Dziwi mnie, 瞠 akurat teraz sprawa nier闚no軼i wychodzi tak nagle - w sytuacji, gdzie si陰 rzeczy nie mogli鄉y specjalnie nikogo promowa; gdy nas praktycznie nie by這 (co gwarantuje zmienia si ju teraz). ;)

"Dlaczego Administrator gry, przyjmuje graczy pod skrzyd豉 swego klanu, i dokupuje w nim staty?" co takiego nigdy nie mia這 miejsce na powaznie. Dotyczy to chyba klan闚 2 osobowych; z graczami, kt鏎zy z ca造m szacunkiem "nie maj wi瘯szej roli" w stawce. Mia這 to forme 瘸rtu i spontanu; a nie 瘸dnej faworyzacji. Chyba, 瞠 znowu kto wyci庵a co sprzed 4 lat :)

Dlaczego Borusia, mimo gry z jednego IP z Arebo, nie ma za這穎nej z nim blokady interakcji? Co wi璚ej, dlaczego Arebo wspiera konto swej lubej, r騜norakimi miksturami, oraz pomaga jej w rozbijaniu ochron magicznych innych graczy? <- pierwszy raz o tym s造sze. Borusia i Arebo to s鏊 tej gry; bez nich nigdy ona by si nie rozwin窸a, ani nie przetrwa豉. Znam ich osobi軼ie i zawsze polega貫m na ich uczciwo軼i. Je瞠li jest inaczej to sami mnie wyprowadz z b喚du, cho uwa瘸m, 瞠 wszelkie skrajne s康y s zwykle grubo przesadzone.

Czy na te wszystkie pytania, mo積a odpowiedzie "Bo zna Admina" ?
Czy temu zawdzi璚za swoj wysok pozycj w grze?

Kolejny populistyczny zarzut. Borusia po鈍i璚i豉 bardzo bardzo du穎 czasu i pieni璠zy na gre. Powy窺ze stwierdzenia i s康y graczy s nieuprawnione cho trzeba mie dla nich tolerancje je瞠li kto w grze nie jest od samego jej poczatku.

Nie mam zamiaru nikogo kara, czy komukolwiek zabiera z這to ;) Nawet je瞠li kto mija si z prawd to co najwy瞠j postaram si wyja郾i pewne rzeczy. Z innymi opiniami na temat obecnej sytuacji gry si zgadzam. Sytuacja jest trudna; ale jest z niej wyj軼ie. Praca, po鈍i璚enie, rzetelno嗆 oraz elementarna uczciwo嗆, o kt鏎 tutaj apelujecie :) Prosz bardzo.

Nie b璠e si w niesko鎍zono嗆 oczyszcza. W cz窷ci zarzut闚 jest ziarno prawdy w zale積o軼i od czasu. Inne zarzuty z mojego punktu widzenia s bezpodstawne. W ka盥ym b康 razie postaram si, 瞠by軼ie teraz i w przysz這軼i odczuwali, 瞠 rozgrywka jest fair-play.

Pozdrawiam tych, kt鏎zy wci捫 z nami s ;) i dzi瘯uje za to.

korre

02.08.2010 22:11:05
"...Je瞠li jest inaczej to sami mnie wyprowadz z b喚du, cho uwa瘸m, 瞠 wszelkie skrajne s康y s zwykle grubo przesadzone."

no w豉郾ie! mo瞠 sami os康zani by si odnie郵i do tematu, przecie nie ma sensu zn闚 wkleja screen闚 itp.;)

Matijas

02.08.2010 22:36:04
@SeXsoRiuS

po 1. http://pliki.ccrpg.pl/BoriAreToSamoIP/ < - Dowody s! 瞠 przesy豉j sobie ogromne ilo軼i mikstur.

po 2. ostatnio jak patrzy貫m to widzia貫m ze konto Arebo -> Borsuia wesz造 w odst瘼ie 3 sekund wiec nie wierze w to ze by造 to inne osoby na jednym i na drugim koncie.

po 3. @Topic " Delikatnie zwi瘯szono ilo嗆 mikstur " dla kogo??? oczywi軼ie dla Borusi, jak to wyja郾isz ze Borusia posiada豉 ju po dw鏂h dniach od wprowadzenia tego ponad 2000 os這n???

Matijas

02.08.2010 22:38:01
Tajemnicza si豉 przemawia do Ciebie:
Gracz Borusia posiada jeszcze 2117 ochron!?

Matijas

02.08.2010 22:40:48
Ju pomijaj帷 ten fakt iz Warrock straci pozycje moderatora przez udowadnianie tego i takie akcje maj miejsce ;)

VeXoriuS

ranga: admin

02.08.2010 22:44:18
Musze to sprawdzi i skonsultowa.

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Spo貫czno嗆 graczy -> Faworyzacja graczy - Karmazyn!

Strony: 1 2 3 nastepna >>

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6338 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 3 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet