Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> czy istnieje handel?

Strony: |1|

Autor

Tre¶æ

czy istnieje handel?

prince grubasswawa

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2


Czy kto¶ kupuje lub sprzedaje itemy dla ni¿szych b±d¼ ¶rednich lvli? Mam wra¿enie ¿e ro wogóle nie funkcjonuje. Nie ma na FH ¿adnych tematów oprócz itemów za du¿e pieni±dze. Czy nikt tego nie kupuje? Chyba s± jacy¶ gracze którzy nie graj± za pieni±dze b±d¼ nie wchodz± tu codziennie lub poprostu wolniej siê rozwijaj±. Co¶ tu jest nie tak?

 

sir radziu666

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

15.08.2011 22:30:18
Je¿eli itemy na low lvle nie schodz± z butików, to wiedz, ¿e co¶ siê dzieje...
Ewentualnie, ¿e VeX rozpierdoli³ rynek :)

 

prince grubasswawa

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

15.08.2011 22:33:43
W jaki sposób nie rozumiem?

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

16.08.2011 19:37:12
itemy dla low lvli poprostu sa tak tanie ze ludzie poprostu je wrzucaja do butikow i czekaja az ktos kupi lub sprzedaja je ze schowka.
cya

 

logos1992

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 2

05.10.2011 11:49:50
ja w swoim butiku na atlantisie mam sprzet dla nizszych lvl. ale to nie idzie...

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> czy istnieje handel?

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 1 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00045 sekundy, 0.25532 MB