Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Spo貫czno嗆 graczy -> Chamstwo!?

Strony: |1|

Autor

Tre嗆

Chamstwo!?

Matijas

ranga: Gracz

安iat: Atlantis

Witom, Witom was drodzy gracze chcial bym poruszy problem chamstwa w grze... natomiast coraz czesciej si widzi na shoucie s這wa typu:

"Omg ja lecz sobie kolesia a ty mi go zabijasz chamie!"

"We ja bije typa miksami a ty mi go zabijasz, we mi teraz oddaj mikstur"

"Zjad貫m 5 witamin C ( przyk豉dowo ) id帷 na bossa a on mnie zaatakowa i co teraz?"

Wpad貫m na pomys by wprowadzi dwa dodatkowe podpunkty do regulaminu gry a brzmi one nast瘼uj帷o :

p.p1 - Je瞠li kogo bij miksami i kto mi tego gracza zaatakuje, mam prawo 膨da zwrotu mojej mikstury lub kasy, w wysoko軼i ceny rynkowej mikstury ( w sklepie pa雟twowym ) je瞠li gracz nie zobowi捫e si odda mi mojej mikstury mam prawo poprosi moderatora o zabranie kasy za mikstur ( w sklepie pa雟twowym ) i przyznanie tej kasy mi bym m鏬 sobie j potem odkupi.

p.p2 - Je瞠li stoisz obok bossa masz przyk豉dowo wci庵ni皻e 10 x Wit C i kto cie zaatakuje masz prawo 膨da rekompensaty lub pieni璠zy po przez moderatora? NP. wit 600k sztuka i je瞠li kto kto mnie zaatakowa nie zadeklaruje si ich odda MOD ma prawo na這篡 na niego kar
- 6kk a dla mnie + 6kk jako rekompensata za stracone witaminy.

Czekam na wasze komentarze, ten post ma na celu wyeliminowanie chamstwa z gry.

Dzi瘯uj, wasz Matijas!

Ruten

安iat: Karmazynowa Wyspa

22.09.2010 20:22:18
Z witaminami C i przedmiotami ci篹szego kalibru bezapelacyjnie wypada這by si zgodzi.
Co do mikstur, to nie 瘸rtuj sobie. Jak kto jest narwany i chce taki proceder odstawia, to niech wstanie o 5 rano.

HaT

22.09.2010 20:22:29
Dobre aa i jak tak to 24k moje MORGAN ! :D
VEX PROSZ CI ZAAKCEPTUJ GATKI NA SK :D

HaT

22.09.2010 20:27:34
Ruten=Morgan i

.:szajba:.

23.09.2010 15:36:42
witam sory ale to jest glupi pomysl tak jak kolega ruten co do mikstur to niech gracz atakuje sobie gracza jak nikogo nie ma ewentualnie moze sie dogadac z innymi graczami lecz nie musi :) poniewaz ja bede robic mkila przez caly dzien i nikt ma mnie nie atakowac bo robie mkilla??? a co do witamin to sie zupelnie nie zgadam to idzie sie na bossa nie chwalac sie innym graczom i to jak np: uzyles 12 witek a ja zaatakowalem to jest wylacznie twoja wina i strata witamin i vex nie powinien oddawac witamin !!! ani zadnej kary nakladanej na gracza atakujacego
pozdrawiam
.:szajba:.

prince grubasswawa

26.09.2010 01:29:26
zupe軟ie sie nie zgadzam . to jest gra i jakie kary. wystarczy zwyczajnie powiedziec i sie dogadac z innym graczem.

DJ_Crimson alex456

18.11.2010 22:33:37
Nie uda這 si? Jeste cienias i to wy陰cznie twoja wina! Mo瞠sz liczy na lito嗆, ale nie nale篡 Ci si 瘸den zwrot. Mo瞠 jeszcze niech zwracaj mi apteczki za zaatakowanie mnie, albo pr, gdy ubij mnie podczas wychodzenia na explo?

wyplat4

23.11.2010 00:00:48
pomysl jest absurdalny wrecz wyobraz sonie sytuacje gdy staje obok pola z bosem i tylko czekam na atak gracza potem robie lament ze wlasnie najadlem sie vitek itd no i wpada mi kasa od gracza ktory smial zaatakowac a ja spokojnie czekam na nastepnego durnia zeby mnie zaatakowal hehe lepszy biznes niz w banku w jeden dziem mozna sobie by bylo niezle eq kupic no i jeszcze kolejny szkopul co by bylo gdyby cie zaatakowal gracz bez kasy vex dolozyl by do interesu

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Spo貫czno嗆 graczy -> Chamstwo!?

Strony: |1|

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6338 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet