Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Pomys造 i propozycje -> Witam wiekszy balans

Strony: |1|

Autor

Tre嗆

Witam wiekszy balans

szatanek

ranga: Gracz

安iat: Karmazynowa Wyspa

1)Witam problem polega na tym 瞠 gra mia豉 by r闚na dla wszystkich profesji je郵i chodzi o klasy i tomy to tak jest ale w ksi璕ach nie zauwa盧ie 瞠 koncentracja jest ca造 czas a unikanie i celowanie nie za bardzo wiec jak ju te dwa s losowe to niech koncentracja te bd i na przyk豉d nie zale瘸豉 wy od swoje si造 tylko np uderz kogo za 100 a on mnie przy koncentruje za 30 % mojego i niech to bd losowe Kolejna sprawa to uniwersytet Mag,Woj i Mnich mo積a wy by這 wprowadzi kolejny poziom 5 kt鏎y nie zwi瘯sza % tylko co level daje np dla woja + 1 do si造 Mnicha + inteligencji i Dla maga + ablipoint
2) co do expa na forum powin posta nowa rubryka kt鏎ej zawodnicy by dawali swoje grafiki potwor闚 map itp kt鏎e cz窷ciowo wy prowadzi這 do lepszego "rozkwitu gry" przy okazji lv na wy窺zych level-ach by這 by szybsze bo wy by造 boty bo tak naprawd ci篹ko lv ju od 70 lv na graczach bo jest ich ma這 a potwory s najwy窺zy lv 917 a drugi podaj瞠 33
3) Turniej 瞠by w grze by造 turnieje gdzie si p豉ci wpisowe i s walki losowe przedzia lv wy by na przyk豉d od 1 do 10 . 10 do 30 . 30 do 50 i tak dalej pierwsze 3 miejsca co wygrywaj zaczyna pierwsze 1 miejsce i wybiera co chce i ma do wyboru miecz x zbroje y i he軛 z i wybiera np x potem drugi ma do wyboru y i z wybiera z wi璚 3 dostaje y

Do graczy prosz o g這sowanie czy warto to wprowadzi mo瞠 sp鏊nymi si豉mi uda nam si nak這ni administracje do wprowadzenia tego
Przepraszam za B喚dy ortograficzne

sir wd975

安iat: Atlantis

19.09.2010 09:04:09
podoba mi sie ten pomysl
jestem za

Ruten

19.09.2010 09:12:26
Turniej jest bardzo fajnym pomys貫m. Co do koncentracji to taki gniot nie jest potrzebny tutaj zamiast os豉bia lepiej skasowa, lub zast徙i inn umiej皻no軼i. 5-ty poziom na uniwersytecie nie wiem czy jest potrzebny, na t chwil wykupi 陰cznie cztery poziomy to nie ma豉 kasa dla kogo kto zaczyna, a tu jeszcze 5-ty poziom(chyba, 瞠 by豚y dost瘼ny np. od 70lvla).

ShoanGachi

19.09.2010 10:07:07
Pomys bardzo dobry, popieram

JoKeR

ranga: moderator

19.09.2010 18:44:00
na wy窺zych lvlach turnieje wygrywa造by te samo osoby, wiec nie wiem czy to dobry pomysl

JoKeR

19.09.2010 18:45:15
a jesli chodzi o celowanie i unikanie, jesli wchodzilby w kazdej walce bylby za dobre

ranga:

19.09.2010 18:48:15
moim zdaniem ten turniej to bardzo dobry pomys ;]

maszel

19.09.2010 18:49:09
lod, ale zauwa 瞠 tutaj chodzi o 軼i庵ni璚ie nowych graczy. ci庵le ci sami graja w t gr. a ci nowi mieli by fu nn i by troszk si rozros豉 gra, przez co moze i admini zaczeli by pracowa ^^

szatanek

19.09.2010 18:51:22
Lord pozatym nie napisa貫m by celowanie i unikanie by這 za ka盥ym razem a koncentracja mia豉 by by losowo bo 鈔edni obra瞠nia z koncentracji na walke to jakie 300-500 a celowanie du穎 wiecej nie zwieksza

vaako

19.09.2010 19:03:41
jestem za

ranga:

19.09.2010 19:13:15
mozna zrobic postac co bije z celowania ponad 2000 obrazen
i mozna zrobic taka dla ktorej unikanie jest najlepsze.

wyplat4

19.09.2010 19:39:51
witam co do umiejetnosci to nikt nie zwrocil uwagi ze koncentracja to max 33.6 % zadawanych obrazen a celowanie jesli wejdzie jest 100% mocniejsze poczytajcie raporty przekonacie sie o tym i jeszcze jedna uwaga nikt nie powiedzial ze jakas rasa nie moze miec koncentracji czy jakiejkolwiek innej zdolnosci poza zdolnosciami przypisanymi danej rasie i tu mozna dyskutowac o rownosci moim zdaniem np elf zadaje najmniejsze obrazenia ale potrafi sie dronowac (leczyc) walki w tym wypadku kosztuja malo ale czesto przegrywamy i musimy to nadrabiac eq. czlowiek to walki zbalansowane cena =sila natomiast do walk orkow trzeba miec taczke apteczek ale sprzataja wszystkich w zasiegu wzroku. oczywiscie to wielki skrot myslowy ale takie sa zalozenia przynajmniej moim zdaniem co do reszty to utopiono tu juz wiele pomyslow wiec szkoda slow :)

JoKeR

19.09.2010 20:56:18
wyplat, przeciez elf bije tyle co czlowiek

Demoniczny

19.09.2010 21:06:36
no, beka :D chcial bym trafiac z celowania za kazdym razem <lol2>

Demoniczny

19.09.2010 21:09:40
wszystko jest dobrze zrobione, trzeba tylko troszk pomy郵e zanim si co zrobi takie moje zdanie na temat koncentracji oraz celowania.
co do uniwerka to fajny pomys ( 5th poziom )
turnieje b璠 wygrywali ci co maja najwi璚ej kasy / prkow wiec beznadzieja chyba ze w jakiej innej postaci turniej ni CC.

Ps. pomy郵 np jak ja bije przeci皻nie z celowania 1600-2000 i je瞠li by mi przy ka盥ym ciosie wchodzi這 to by bym raczej nie zniszczalny 2-3 ciosy i praktycznie ka盥y pada po za koksami.

Demoniczny

19.09.2010 21:13:52
kto si ze mn nie zgadza?

Demoniczny

19.09.2010 21:15:05
Ps... jak unikanie za ka盥ym razem wejdzie to mozesz isc huncic zygmunty i vexoriusy na wulkanach o serwerach nie wspomne.

szatanek

19.09.2010 21:51:38
Uczcie si czyta nie 瞠by celowanie zaka盥ym razem a koncetracja ma by losowa :D

wyplat4

20.09.2010 01:46:15
lord niby tak tylko ze elf zada czlowiekowi mniejsze obrazenia ze wzgledu na protekt czyli bije slabiej niz czlowiek z takim samym eq orka bije tak jak czlowiek ale ork ma wiekszy atak czyli co bys nie powiedzial elf bije najslabej albo jak wolisz zadaje mniejsze obrazenia innym rasom niz one jemu

Dzielnicowy

21.09.2010 12:27:02
temat turnieju poruszylem w watku na forum handlowym, widze ze to ten sam pomysl. oczywiscie jest to fajna sprawa, ale zakres leveli powinien byc okolo 5-7, ewentualnie wg ilosci statow ktore dany gracz posiada.

szatanek

21.09.2010 23:15:21
Frank nie chce ci nic m闚i ale ten pomys da貫m p馧 roku temu i zosta odrzucony

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Pomys造 i propozycje -> Witam wiekszy balans

Strony: |1|

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6337 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet