Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Gry RPG -> Neverwinter Nights 2

Strony: |1|

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Autor

Tre¶æ

Neverwinter Nights 2

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty:


Piszcie co sadzicie o tej ... wspanialej grze .Jak dla mnie jedyny teraz prawdziwy spadkobierca Baldur's Gate tak powinien wygladac prawdziwy idealny wrecz RPG a nie jakis zabugowany Gothic III czy tez nudny Oblivion z kosmicznymi wymaganiami chociaz i takie sa tez w NWN2 ale na minimalnych ta gra lepiej wyglada niz Oblivion i Gothic III. Szkoda tylko ze za malo swobody dali w NWN 2 i mapki sa tez za male i troche bledow sie znalazlo gdyby nie to, to ta gra pobila by BG II a tak coz jest za nim ale i tak wyzej niz wczesniej wymienione RPG-i.
Ja tymczasem wracam do gry w Neverwintera od dawna zadna gra mnie tak nie pochlonela ;DD a to cos juz oznacza hehe.

P.S
Fabula to najmocniejszy punkt i wedlug mnie niewiele ustepuje tej z BG II bo niestety reszta RPG-ow nie dorownuje im a szkoda.

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty:

07.05.2007 21:59:03
ja prawie przeszedlem nwn2 jedynke przeszedlem 2 razy
niezla gra jestem w momencie gdy trzeba zniszczyc mosty by uniemozliwic dotarcie nieumarlych do warowni

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty:

09.05.2007 04:10:01
Nie zgodzê siê ¿e mo¿na nazwaæ NWN godnym nastêpc± BG, to co budzi mój sprzeciw to w³a¶nie brak swobody. Kolejnym minusem jest kiepsko przygotowana rozgrywka sieciowa, niestety tu schrzanili sprawê. Mamy jeszcze kiepsko zoptymalizowany silnik gry, gierka zapewne po kilku jeszcze ³atach bêdzie mia³a zno¶ne wymogi xP
Ogólnie sprawi³a mi sporo zawodu.

 

witia1

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 2

15.11.2007 10:35:24
Nieco siê pó¼no obudzi³em ale i tak napisze

NWN 2 nie umywa siê do fabu³y BG2, brak swobody dzia³ania i prowadzenie postaci jak po sznurku zabija to co w grach rpg najprzyjemniejsze. Oczywi¶cie o grach w pe³ni interaktywnych ( ka¿de rozwi±zanie dozwolone ) mo¿na pomarzyæ, przynajmniej na razie, jednak od czasów BG2 czy Plenescape nie trafi³em na nic godnego miana nastêpcy.

NWN 2 nie umywa siê do mo¿liwo¶ci sieciowych NWN 1... to ju¿ chyba mówi samo za siebie.
NWN 2 ma gorszy toolset ( czyli w praktyce trudniejsze tworzenie serwerów ) od NWN 1 .... komentarz j/w
NWN 2 ma kiepsko zoptymalizowany silnik, szczególnie gdy chodzi o dzia³anie siatki lokacji zewnêtrznych przez co s± one gigantyczne wagowo, co poci±ga za sob± konieczno¶æ posiadania przez graczy ca³ego modu³u serwera na jakim graj±. W fazie rozwojowej jest to wiêc parodia, gdy¿ po najdrobniejszej zmianie na serwerze gracze musz± ¶ci±gaæ wersjê zmienion± by zagraæ.

W sumie max 5/10

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

06.04.2008 15:41:40
NWN 2 piêkna gra bez w±tpienia i masz racje co do Gothica lll i Obliviona te gry mia³y byæ hitami a gra³em w nie bo uwielbia³em poprzednie czê¶ci
i mam do¶æ dobry sprzêt...Polecam TES lll Morrowind je¶li chodzi o fabu³ê

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Gry RPG -> Neverwinter Nights 2

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6338 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.0004 sekundy, 0.25443 MB