Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Gry RPG -> Neverwinter Nights 2

Strony: |1|

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Autor

Tre嗆

Neverwinter Nights 2

ranga:

安iat: Karmazynowa Wyspa

Piszcie co sadzicie o tej ... wspanialej grze .Jak dla mnie jedyny teraz prawdziwy spadkobierca Baldur's Gate tak powinien wygladac prawdziwy idealny wrecz RPG a nie jakis zabugowany Gothic III czy tez nudny Oblivion z kosmicznymi wymaganiami chociaz i takie sa tez w NWN2 ale na minimalnych ta gra lepiej wyglada niz Oblivion i Gothic III. Szkoda tylko ze za malo swobody dali w NWN 2 i mapki sa tez za male i troche bledow sie znalazlo gdyby nie to, to ta gra pobila by BG II a tak coz jest za nim ale i tak wyzej niz wczesniej wymienione RPG-i.
Ja tymczasem wracam do gry w Neverwintera od dawna zadna gra mnie tak nie pochlonela ;DD a to cos juz oznacza hehe.

P.S
Fabula to najmocniejszy punkt i wedlug mnie niewiele ustepuje tej z BG II bo niestety reszta RPG-ow nie dorownuje im a szkoda.

ranga:

07.05.2007 21:59:03
ja prawie przeszedlem nwn2 jedynke przeszedlem 2 razy
niezla gra jestem w momencie gdy trzeba zniszczyc mosty by uniemozliwic dotarcie nieumarlych do warowni

ranga:

09.05.2007 04:10:01
Nie zgodz si 瞠 mo積a nazwa NWN godnym nast瘼c BG, to co budzi m鎩 sprzeciw to w豉郾ie brak swobody. Kolejnym minusem jest kiepsko przygotowana rozgrywka sieciowa, niestety tu schrzanili spraw. Mamy jeszcze kiepsko zoptymalizowany silnik gry, gierka zapewne po kilku jeszcze 豉tach b璠zie mia豉 zno郾e wymogi xP
Og鏊nie sprawi豉 mi sporo zawodu.

witia1

ranga: Gracz

安iat: Atlantis

15.11.2007 10:35:24
Nieco si p騧no obudzi貫m ale i tak napisze

NWN 2 nie umywa si do fabu造 BG2, brak swobody dzia豉nia i prowadzenie postaci jak po sznurku zabija to co w grach rpg najprzyjemniejsze. Oczywi軼ie o grach w pe軟i interaktywnych ( ka盥e rozwi您anie dozwolone ) mo積a pomarzy, przynajmniej na razie, jednak od czas闚 BG2 czy Plenescape nie trafi貫m na nic godnego miana nast瘼cy.

NWN 2 nie umywa si do mo磧iwo軼i sieciowych NWN 1... to ju chyba m闚i samo za siebie.
NWN 2 ma gorszy toolset ( czyli w praktyce trudniejsze tworzenie serwer闚 ) od NWN 1 .... komentarz j/w
NWN 2 ma kiepsko zoptymalizowany silnik, szczeg鏊nie gdy chodzi o dzia豉nie siatki lokacji zewn皻rznych przez co s one gigantyczne wagowo, co poci庵a za sob konieczno嗆 posiadania przez graczy ca貫go modu逝 serwera na jakim graj. W fazie rozwojowej jest to wi璚 parodia, gdy po najdrobniejszej zmianie na serwerze gracze musz 軼i庵a wersj zmienion by zagra.

W sumie max 5/10

ranga:

06.04.2008 15:41:40
NWN 2 pi瘯na gra bez w徠pienia i masz racje co do Gothica lll i Obliviona te gry mia造 by hitami a gra貫m w nie bo uwielbia貫m poprzednie cz窷ci
i mam do嗆 dobry sprz皻...Polecam TES lll Morrowind je郵i chodzi o fabu喚

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Gry RPG -> Neverwinter Nights 2

Strony: |1|

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6337 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet