Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Styks -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: |1|

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Autor

Tre¶æ

CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty:


czy moderator - posiadajacy normalne uprawnienia modetatora min.
- nakladania kar finansowych na graczy
- kontrolowania kanalow komunikacyjnych miedzy graczami
- banowania i kasowania kont graczy
- calkowitej kontroli i wgladu we wszelkie operacje gracza/handel,przesylanie przedmiotow itp/

oraz wiele innych

powinien miec mozliwosc czynnego udzialu w rozgrywce

i

dlaczego TAK WIELU GRACZY CHCE PELNIC TA FUNKCJE ?

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty:

04.02.2007 23:24:54
ty sie dziwisz ze chca pelnic funkcie? dajac przyklad z karmy... nie bede pisal po nickach gosciu ma ok 45lvl jest mogem a ma zalozony najlepszy ekwipunek na najwyzsze lvl mi. krysztalowy miecz... kto by tak nie chcial :) bo ja napewno tak

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty:

08.02.2007 01:40:56
na paru ¶wiatach modzi dostali najlepszy ekwipunek ale nie mog± go za³ozyc wystarcza znajomosci ;f
my wydajemy kr,kase i ile wlezie a oni od poczatku maja najlepszy ekwipunek w schowku znam takie pare osob ale co bede gadal

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty:

28.02.2007 18:58:30
administracja ju¿ dawno (czytaj: jeszcze przez za³ozeniem styksu, kiedy by³y wybory na modów) stwierdzi³a ¿e moderatorzy mog± uczestniczyæ w czynnej rozgrywce ale nie bior± udzia³u w walce o nagrody a wiêc nie wiem co bêdzie z cruzedem ;]

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty:

05.03.2007 21:06:17
agrysz ja objelem ta funcje juz kolo 50 lvl i gadale mz vexem i jest wszystrko ok bralem udzial o nagrody :) tylko nie moglem korzystac z uleczania sie za 100 zl i tak tez nie robile mwiec good

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty:

27.07.2007 14:02:05
Robert_Mistrz Sir_Jack_Ryan bo o nim mowile¶, to nie jest zwyk³y gracz, ten kryszta³owy miecz dosta³ od vexa na 24 godziny a jack go nie zwrocil, a septuagintê oraz vexowy he³m zrobi³ sobie sam... jack to hacker to on z hackowal konto admin....... sam by³em ¶wiadkiem jego " magii " jak nagle i niespodziwanie przeskoczy³ z 43 na 52 ;/ chore jest podawanie na niem przyk³aów.... co prawda by³y pewne przypadki gdzie zawsze by³o to jasno i widocznie napisane moderator jest najlepszy a je¶li siê kto¶ ponad moderatora wznosi odrazu kare dostaje;/;/ prawie wszystkie rekordy maj± modzi.... ;/;/ there is not fair :| pozdro

 

Redzik

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11

03.08.2007 16:53:18
Czy Modzi, powinni graæ ... zdecydowanie tak, dlaczego, poniewa¿ dziêki temu rozumiej± innych Graczy i moga im w³a¶ciwie pomóc oraz wiedz± jakie s± potrzeby rynku, czego w wiêkszosci nawet Graczy nie umiej± zrozumieæ.

Pyczas ja na wszystko zapracowa³em, jak bedziesz gra³ tyle co ja, to pogadamy.

monster80 wiesz, ja gram uczciwie, a Twój nick znam tylko z przekrêtu, przy którym by³em i w dodatku masz moje 300k, wiêc powiem Ci, ¿e z³odzieje (dobrze czytasz) nie maj± g³osu :o)

Pozdrawiam

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 11

06.11.2007 08:29:52
wg mnie niech sobie modowie graja ale nie powinni byc brani pod uwage w highscore

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 11

25.01.2008 10:54:58
To niech moderator zrobi nowe konto i po sprawie.
Pozdrawiam !

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 11

07.02.2008 13:40:49
tak ale taki eragonis znany z atlantisu tutaj gabatorix jest adminem i jesli ktos lepszy go zaatakuje to mu nadaje kary i co z takim zrobic????

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 11

30.03.2008 18:02:27
znam takiego z jednego swiata ,ze jak ktos go zaatakuje i wygra to daje mu kare albo ja dostalem kare bo tak sie im podobalo

ja uwazam ze modzi nie powinni grac

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 11

30.03.2008 22:51:47
Uwarzam za denerwuj±ce ataki moda, i nie mo¿no¶æ oddania mu... uwarzam ¿e powinni graæ, ale mieæ ograniczon± ilo¶æ ataków na zwyk³ych graczy...

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 11

03.04.2008 19:59:10
ja uwa¿am ¿e nie :) a erohoz ci±gle muty mi daje

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 11

19.12.2008 19:31:17
A niech ma co¶ od ¿ycia.

 

Partel

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

04.04.2009 16:01:38
Moim zdaniem moderatorzy moga sobie grac w cc bo czemu nie ale na tych swiatach na ktorych sa zwyklymi graczami to dzieki temu mozna by bylo uniknac wielu niepotrzebnych nieporozumien ... tak nawiasem mowiac wifdzieliscie jakas inna gre w ktorej GM rywalizuje z normalnymi graczami bo ja nie pozdrawiam ;)

 

Partel

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

04.04.2009 16:06:34
Jeszcze apropo Redzik wypowiedzi w ktorej pisze ze modzi rozumieja potrzeby rynku najlepiej to wyraza sytuacja na smoczej krainie gdzie handel juz dawno umarl ... a skoro tak dobrze rozumiesz potrzeby rynku prosil bym o Twoja wypowiedz co w takiej sytuacji mozna zrobic zeby handel zaczol sie od nowa rozwijac ?

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Styks -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00042 sekundy, 0.25443 MB