Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Manga & Anime -> Berserk

Strony: |1|

Autor

Tre嗆

Berserk

Technoviking

ranga: moderator

安iat: Karmazynowa Wyspa

Ostatnio na www.youtube.com, ogladnalem cala serie anime pt: "Berserk" i musze powiedziec ze jestem Zauroczony ;) Anime jest doslonale, ma zakr璚on Fabu喚 i niesamowite sceny walki. Jednak nie jest ona dla wszystkich. Anime jest Bardzo Brutalne. Opowiada ona o Gattsie, Najemniku ktorego losy stykaja sie z Griffithtem, charyzmatycznym wodzem bandy "white hawks", ktory wciela go w swoja bande.... Griffith jest jednak niezwyklym czlowiekim, Wydaje sie ze jego przeznaczeniem jest... ;) Co wiecej o "berserku"? Gatts jest niezwyklym wojownikiem, samo ogladanie go w boju, to co dla prawdziwych facetow ;D Reasumujac: Berserk to cos, co szukasz!!!!!!

ranga:

安iat: Atlantis

07.06.2007 16:27:11
Dobrze m闚i.. Berserk jest najlepszym z anime kt鏎e ogl康a貫m pod wzrgl璠em akcji...

ranga:

07.06.2007 16:31:00
Sory za spam... Galbatorix masz moze dalsze odcinki berserka bo ogladalem tylko do 25 i tam juz mnie najbardziej ciekawi co by這 dalej !!

Technoviking

17.06.2007 11:23:06
Niestety, to ju koniec Anime :/ Producent uci掖 anime mniej wi璚ej w po這wie, teraz to tylko pozostaje nam Czyta anime, kt鏎a r闚ine jest 鈍ietna :) Ja przeczyta貫m ok 50 tom闚

ranga:

19.07.2007 22:29:29
Eche ta ta chyba 50 epizod闚 bo tom闚 jest az 33 ^^

Haku

ranga: Gracz

11.10.2007 19:44:55
nie ogl康a貫m anime bo og鏊nie wole mange dlatego te postanowi貫m rzuci na ni okiem i po prostu mnie wessa這. Bajerancka jest oj tak. dzi瘯i za wci庵ni璚ie mnie w to

Technoviking

18.02.2009 12:47:24
Rotfl 妃iesznie si czyta swoje starsze posty "ogl康n掖em" a jak瞠! 50 tom闚? sic! , w sumie to dalej czytam berserka, ale pan autor strasznie zamula i nowe chaptery wychodz hmm... po paru miesi帷ach? Kreska 鈍ietna, obecny arc nie za bardzo mi si podoba, i tak si zastanawiam, ile lat minie (i czy autor do篡j) by doprowadzi przygody black swordsmana do ko鎍a...

Haku

ranga: Gracz

01.08.2009 01:03:30
podobne odczucia mn targaj,cho z nie stworzy貫m za du穎.
50;o? ja widzia貫m z 30 kilka, je郵i wiesz gdzie mog znale潭 wi璚ej > daj zna, byle nie przez forum
heh to prawie jak z moim ulubionym cyklem fantasy - ksi捫ka - "ko這 czasu"
kole stworzy 12 tom闚 2 cz窷ci ka盥y - ko這 500-600 per1 stron- przez 2-3przedostatnio nudzi troch, ostatni super,cud,mi鏚. wida 瞠 zawi您anie akcji tu tu,co chwila co ciekawego. nast瘼ny tom spektakularny koniec na niemal瞠 100%.
i co autor zrobi?
zmar..

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Manga & Anime -> Berserk

Strony: |1|

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6338 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet