Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Manga & Anime -> Berserk

Strony: |1|

Autor

Tre¶æ

Berserk

Technoviking

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 13


Ostatnio na www.youtube.com, ogladnalem cala serie anime pt: "Berserk" i musze powiedziec ze jestem Zauroczony ;) Anime jest doslonale, ma zakrêcon± Fabu³ê i niesamowite sceny walki. Jednak nie jest ona dla wszystkich. Anime jest Bardzo Brutalne. Opowiada ona o Gattsie, Najemniku ktorego losy stykaja sie z Griffithtem, charyzmatycznym wodzem bandy "white hawks", ktory wciela go w swoja bande.... Griffith jest jednak niezwyklym czlowiekim, Wydaje sie ze jego przeznaczeniem jest... ;) Co wiecej o "berserku"? Gatts jest niezwyklym wojownikiem, samo ogladanie go w boju, to co dla prawdziwych facetow ;D Reasumujac: Berserk to cos, co szukasz!!!!!!

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 13

07.06.2007 16:27:11
Dobrze mówi.. Berserk jest najlepszym z anime które ogl±da³em pod wzrglêdem akcji...

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 13

07.06.2007 16:31:00
Sory za spam... Galbatorix masz moze dalsze odcinki berserka bo ogladalem tylko do 25 i tam juz mnie najbardziej ciekawi co by³o dalej !!

 

Technoviking

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 13

17.06.2007 11:23:06
Niestety, to ju¿ koniec Anime :/ Producent uci±³ anime mniej wiêcej w po³owie, teraz to tylko pozostaje nam Czytaæ anime, która rówine¿ jest ¶wietna :) Ja przeczyta³em ok 50 tomów

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 13

19.07.2007 22:29:29
Eche ta ta chyba 50 epizodów bo tomów jest az 33 ^^

 

Haku

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

11.10.2007 19:44:55
nie ogl±da³em anime bo ogólnie wole mange dlatego te¿ postanowi³em rzuciæ na ni± okiem i po prostu mnie wessa³o. Bajerancka jest oj tak. dziêki za wci±gniêcie mnie w to

 

Technoviking

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 13

18.02.2009 12:47:24
Rotfl ¦miesznie siê czyta swoje starsze posty "ogl±dn±³em" a jak¿e! 50 tomów? sic! , w sumie to dalej czytam berserka, ale pan autor strasznie zamula i nowe chaptery wychodz± hmm... po paru miesi±cach? Kreska ¶wietna, obecny arc nie za bardzo mi siê podoba, i tak siê zastanawiam, ile lat minie (i czy autor do¿yjê) by doprowadziæ przygody black swordsmana do koñca...

 

Haku

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

01.08.2009 01:03:30
podobne odczucia mn± targaj±,choæ z nie stworzy³em za du¿o.
50;o? ja widzia³em z 30 kilka, je¶li wiesz gdzie mogê znale¼æ wiêcej > daj znaæ, byle nie przez forum
heh to prawie jak z moim ulubionym cyklem fantasy - ksi±¿ka - "ko³o czasu"
kole¶ stworzy³ 12 tomów 2 czê¶ci ka¿dy - ko³o 500-600 per1 stron- przez 2-3przedostatnio nudzi³ trochê, ostatni super,cud,miód. widaæ ¿e zawi±zanie akcji tu¿ tu¿,co chwila co¶ ciekawego. nastêpny tom spektakularny koniec na niemal¿e 100%.
i co autor zrobi³?
zmar³..

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Manga & Anime -> Berserk

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 3 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00056 sekundy, 0.25462 MB