Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Filmy -> Hard Candy - Pu豉pka

Strony: |1|

Autor

Tre嗆

Hard Candy - Pu豉pka

FIHU

ranga: moderator

安iat: Karmazynowa Wyspa

Dzi ogl康a貫m film pt. Pu豉pka - Hard Candy
Mi si podoba.
Dobre ostrze瞠nie dla ludzi kt鏎zy spotykaj si z zapoznanymi osobami przez internet.
Mi film si podoba. Polecam innym.

Kr鏒ki opis filmu:

Czternastoletnia Hayley Stark (Ellen Page) czatuje z Jeffem Kohlerem (Patrick Wilson), przemi造m i eleganckim artyst fotografikiem. Z pozoru niewinne s這wa s 鄉iertelnie niebezpieczn gr. Jeff proponuje spotkanie w kawiarni, dziewczynka zgadza si i ju wkr鏒ce zamykaj si za ni masywne drzwi mieszkania dwukrotnie starszego od niej m篹czyzny. Wszystko uk豉da si zgodnie z planem drapie盧y. Ofiara zgadza si na sesj zdj璚iow, sama nawet chce si rozebra. W sie wpad豉 豉twa zdobycz...

To wszystko jest jednak gr pozor闚. Nic tu nie jest takie, na jakie wygl康a. 畝den tw鎩 domys si nie sprawdzi. Kolejny zwrot akcji wywr鏂i do g鏎y nogami twoje wyobra瞠nia. Pytanie brzmi; kto tu tak naprawd jest 這wc, a kto ofiar? Odpowiedzi nie poznasz do ostatniej sekundy filmu. Mo瞠 nawet nie poznasz jej nigdy...

毒ud這: filmweb.pl

anncora

ranga: moderator

安iat: Karmazynowa Wyspa

14.04.2008 09:13:50
Ogl康a豉m ten film jaki rok temu. Pami皻am go dobrze. Wywar na mnie ogromne wra瞠nie, do ko鎍a nie wiedzia豉m co si stanie w kolejnych minutach. Jedn rzecz, kt鏎a wyda豉 mi si nieco przedmuchana, to fakt ze 14 latka, mia豉 lepsze gadane ni wiekszosc doros造ch w innych filmach. Mozna oczywiscie to podciagnac pod traumatyczne dziecinstwo i szybsze dojrzewanie, ale mimo wszystko jest to drobne naciagniecie. Bardzo intryguj帷o przedstawiona jest manipulacja i 豉manie barier psychologicznych. Osobi軼ie bawi si w tego typu rzeczy i reakcje aktora, jakie musia odgrywa bardzo 豉dnie odpowiada造 rzeczywisto軼i - kto nie ogl康a, polecam.

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Filmy -> Hard Candy - Pu豉pka

Strony: |1|

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6337 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet