Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Filmy -> Hard Candy - Pu³apka

Strony: |1|

Autor

Tre¶æ

Hard Candy - Pu³apka

FIHU

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 4


Dzi¶ ogl±da³em film pt. Pu³apka - Hard Candy
Mi siê podoba³.
Dobre ostrze¿enie dla ludzi którzy spotykaj± siê z zapoznanymi osobami przez internet.
Mi film siê podoba³. Polecam innym.


Krótki opis filmu:

Czternastoletnia Hayley Stark (Ellen Page) czatuje z Jeffem Kohlerem (Patrick Wilson), przemi³ym i eleganckim artyst± fotografikiem. Z pozoru niewinne s³owa s± ¶miertelnie niebezpieczn± gr±. Jeff proponuje spotkanie w kawiarni, dziewczynka zgadza siê i ju¿ wkrótce zamykaj± siê za ni± masywne drzwi mieszkania dwukrotnie starszego od niej mê¿czyzny. Wszystko uk³ada siê zgodnie z planem drapie¿cy. Ofiara zgadza siê na sesjê zdjêciow±, sama nawet chce siê rozebraæ. W sieæ wpad³a ³atwa zdobycz...

To wszystko jest jednak gr± pozorów. Nic tu nie jest takie, na jakie wygl±da. ¯aden twój domys³ siê nie sprawdzi. Kolejny zwrot akcji wywróci do góry nogami twoje wyobra¿enia. Pytanie brzmi; kto tu tak naprawdê jest ³owc±, a kto ofiar±? Odpowiedzi nie poznasz do ostatniej sekundy filmu. Mo¿e nawet nie poznasz jej nigdy...


¬rud³o: filmweb.pl

 

anncora

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

14.04.2008 09:13:50
Ogl±da³am ten film jaki¶ rok temu. Pamiêtam go dobrze. Wywar³ na mnie ogromne wra¿enie, do koñca nie wiedzia³am co siê stanie w kolejnych minutach. Jedn± rzecz±, która wyda³a mi siê nieco przedmuchana, to fakt ze 14 latka, mia³a lepsze gadane ni¿ wiekszosc doros³ych w innych filmach. Mozna oczywiscie to podciagnac pod traumatyczne dziecinstwo i szybsze dojrzewanie, ale mimo wszystko jest to drobne naciagniecie. Bardzo intryguj±co przedstawiona jest manipulacja i ³amanie barier psychologicznych. Osobi¶cie bawiê siê w tego typu rzeczy i reakcje aktora, jakie musia³ odgrywaæ bardzo ³adnie odpowiada³y rzeczywisto¶ci - kto nie ogl±da³, polecam.

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Filmy -> Hard Candy - Pu³apka

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 3 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00043 sekundy, 0.25459 MB