Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Inne -> Zarabiaj w VirtaPay :D

Strony:

Autor

Tre嗆

Zarabiaj w VirtaPay :D

DJ_Crimson zielinhox5

ranga: Gracz

安iat: Karmazynowa Wyspa

Siemanko :)
jezeli masz ochote na zarobek to zapraszam (tworzy sie nowe w stylu PayPal) - jezeli ktos robi op豉ty przez internet to wie
http://www.virtapay.com/r/zielinho

PayPal, Dotpay jest juz w Polsce to zagraniczne firmy i w momencie tworzenia sieci r闚nie p豉cili za wchodzenie codziennie na ich strone oraz za budowanie im sieci.
Wiem, ze jest wielu niedowiark闚, ale zyjemy w dobie internetu i coraz wiecej powstaje firm, przez kt鏎e mozna dokonywac zakup闚 internetowych jak np.AlLegro a nie wspomne o naszym zbiorniku, gdzie mozna kupi gad瞠ty erotyczne przez internet.
Du穎 os鏏 sp璠za wiele godzin przed kompem wiec nie widze problemu klikniecia na strone Virtapay, a to tylko zarejestrowac sie na ich stronie za co p豉c 25 $ i kilkakrotne to zale篡 ile razy dziennie od danej osoby i oni za to p豉c do 20 paru dolar闚 dziennie.
Wiem, ze to jest w j瞛yku angielskim ale to nie problem ich informacje skopiowa i wklika na google t逝macz.
Nic na si貫 ale zapraszam do udzia逝.

Podaje t逝maczona z angielskiego g堯wna strone wej軼ia na
http://www.virtapay.com/r/zielinho

Dlaczego powinienem przy陰czy si dzisiaj ...

* Zaczynasz z 25 dolar闚 na koncie VirtaPay i tylko za pod豉czenie sie
* VirtaPay doda Tobie do 20 dolar闚 dziennie na konto za udzia i wchodzenie na nasz blog, poniewa przygotowujemy si do uruchomienia naszej nowej us逝gi.
* Otrzymasz 10 dolar闚 za osob, kt鏎a pod豉czy si do VirtaPay.
* B璠ziesz Earlybird u篡tkownika przez VirtaPay otwarta dla spo貫cze雟twa.
* B璠ziesz m鏬 pom鏂 w ukszta速owaniu najlepszych waluty wirtualnej i systemu p豉tno軼i, jak kiedykolwiek zaprojektowano w Internecie.
* Mo積a mie setki tysi璚y dolar闚 na koncie do czasu naszego uruchomienia, nigdy nie dokonuj帷 zadnej wp豉ty!
Jest ju ostatni etap ruszenia.

ja mam ju 32.87 $ :D

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Inne -> Zarabiaj w VirtaPay :D

Strony:

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6337 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 3 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet