Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Pomys造 i propozycje -> Ulepszenie

Strony: |1|

Autor

Tre嗆

Ulepszenie

szatanek

ranga: Gracz

安iat: Karmazynowa Wyspa

Moje pomys造 do gry
1) highscore nagrody za najwiecej expa,wygranych i doda zdobytego z這ta dzisiaj ,3 pierwsze miejsca wy dosttawa造 jako nagrode np 1 3 staty i 100pr 2 miejsce 1 stat i 100 pr a 3 miejsce 100 pr
2)da si zauwa篡 brak lepszych z broi na ni窺ze lv powinny by w prowadzone wiekszej ilo軼i
3) Turnieje
4) loteria co tydzie gzie losy nie kupuje si za z這to a za kredyty
5) Praca dzia豉j帷a na zasadzie wysp jak idziesz do pracy to min na 24 godzinny pensja zale篡 od respektu przyjmijmy 200 z這ta za 1 respekt i mo積a wy by這 do pracy p騥 3 razy w miesi帷u
6)Po陰czenie 鈍iat闚 karmy i smoczej dla zwiekszenia os鏏 online co daje wieksz rywalizacje i wiecej os鏏 aktywnych
7) zrobienie dzia逝 tw鏎czo軼i dla graczy np broni zbroi i tarczy potwor闚 itp. za 10 pomys堯w co wesz這 do gry 1 kredyt i 100 pr
8)wprowadzenie 5 poziomu na uniwersytecie od lv 70 dawa wy wojowi co lv 1 do si造 mnichowi 1 do int a magowi 1 do zr璚zno軼i
9) co miesi帷 wwrzucany komplet rzeczy unikalnych czyli itemek , spodnie,he軛,tarcza,zbroja i bro rzeczy kt鏎e nigdy nie bd w obiegu i jest tylko po 1 sztuce na 鈍iat czyli ich warto嗆 kosmiczna wszyskie razem daj jaki bonus graczowi

dzi瘯uje za przeczytanie prosze do oceny przepraszam za b貫dy ortograficzne na szybko pisane

ranga:

安iat: Karmazynowa Wyspa

26.01.2011 00:31:52
1) z造 pomys
2) 40lvl to jeden dzie, 60 to max miesi帷 jak si aktywnie gra no ale przyda這 by si troche item闚
3) aha
4) pomys dobry, ale nie przyjmie sie
5) dobre, ale te 200z to za godzine pracy? to ja z milion za 24 godziny bym mia :D
6) pad豚y handel kt鏎y i tak ledwo sie trzyma
7) dobre, ale ja s康z 瞠 nagrody powinny by proporcjonalne do dzie
8) 5 poziom na uniwerku dobry plan no ale nie za takie rzeczy. ja np my郵e 瞠 od 75lvla za darmo ale trzeba mie np 250 respektu a dostawa這 by si chuy wie co
9) no nie wiem, kiepski plan, kilka os鏏 by這by co by wykupywa這 wszystko

ale i tak admini nas maj gdzie

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Pomys造 i propozycje -> Ulepszenie

Strony: |1|

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6343 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 3 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet