Zaloguj

U篡tkownik: Has這: 安iat: [zarejestruj si獧

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Manga & Anime -> Magnificon VII-konwent mangi i anime

Strony:

Autor

Tre嗆

Magnificon VII-konwent mangi i anime

ranga:

安iat: Karmazynowa Wyspa

My郵, 瞠 ten temat b璠zie najlepiej pasowa tutaj

Og這szenie dla zainteresowanych:

www.magnificon.pl

Konwent jest na moim terenie, czyli na Ruczaju, wi璚 niewykluczone, 瞠 kogo z was tam spotkam. :rotlf:

Najgorsze-nie jestem juz na studiach dziennych, ale na zaocznych.
Szanse by造 takie, 瞠 albo b璠, albo nie. Wysz這 po這wicznie-b璠 w sobot i na noc i na niedziel, ale od 22 w sobot dopiero, czyli ominie mnie najlepsze-chyba, 瞠 za豉pie sie na sesj RPG... W sobot mam egzamin i cwiczenia, wi璚 dlatego b璠 tak p騧no, bo siedze do 20 na uczelni (10 min od domu na nogach). Potem wpadn do domku, zjem co i lec do was, tj. do SP nr 158 (mam nadzieje, 瞠 to sprostuj-napisa豉m do nich gar嗆 uwag)-30 min od domku. W niedziele nie id, bo s wyk豉dy, kt鏎e na dziennych mia豉m...
Pracuje na kasie, ale to nieistotne, bo moge sobie zmiany wybiera.
W tym roku b璠 na noc-rodzice nie maj nic do gadania, bo b璠 w豉軼iwie w domu, a 瘸rcie i 酥iw鏎 sobie sama kupi, a poza tym w domu to ja zawsze na noc by豉m... Cho raz trzeba gdzie indziej by na noc i ich przekona, 瞠 tak moge robi, bo ta noc to b璠zie sprawdzian, czy w lipcu b璠 mog豉 na ca陰 noc jecha na 18 urodzinki Energy 2000...

Jestem dobrej my郵i...

Wpisywa sie kto jedzie i dawa na siebie namiary. ζtwiej odnajdziemy sie na konwencie, bo nie chc znowu by sama ...

Agnieszka W鎩cik

Moje GG: 10326084

PS. Przepraszam za zbyt dosadny opis moich problem闚 zwi您anych z powy窺zym wydarzeniem, ale i wam takie problemy pewnie sie pojawi... :rolleyes:
Jakby co to mog co wyja郾i i pom鏂 ;)
Po to poda豉m nr GG. Pisa i przedstawia si, 瞠軼ie z CCRPG ;)

Forum ccRPG.pl Strona G堯wna -> Kategoria Manga & Anime -> Magnificon VII-konwent mangi i anime

Strony:

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy 陰cznie 6338 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj

Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet