Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Gry RPG -> Typowe RPG

Strony: |1|

Autor

Tre¶æ

Typowe RPG

Qaresilme

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 1


co sadzicie o ksi±zkowych RPG ? wiekszo¶æ ludzi s³ysz±c s³owo rpg od razu my¶li o komputerowym ludziku chodz±cym tam i spowrotem t³uk±c przeciwników na lewo i prawo aby podni¶æ sobie jakie¶ cechy..... otórz nic bardzije mylnego. Wszystkie te komputerowe nawalanki powsta³y na podstawie kultowych gier takich jak D&D ,czy czy Cyber Punk ; gdzie g³ownie chodzi o rozwiniêcie wyobra¼ni i wej¶cie w ¶wiat fantazji ,jakiego¶ nowego ¿ycia. Komputery zepsu³y to doszczêtnie. Dlatego pisze ten post ¿eby wam u¶wiadomiæ ¿e prawdziwe rpg jest DU¯O CIEKAWSZE

Mam nadzieje , ¿e kto¶ mnie w tym poprze i mo¿e kiedy¶ zagramy na czacie w takiego ³ownego eRPeGa :)

ps.( troche tu sie opisa³em ale sorka ponios³o mnie )

 

yaerius_lotus

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

01.09.2006 17:36:03
popieram zdanie przedmowcy. osobiscie lubie czytac ksiazki rpg poniewaz rozwijaja wyobraznie i sa "inne" od gier, bardziej interesujace. goraco polecam serie o Drizzcie Salvatore'a

 

VeXoriuS

ranga: admin

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 29

01.09.2006 20:40:06
Wszystkie gry to strata czasu. A naukowo zosta³o ju¿ udowodnione, ¿e najbardziej rozwija nie saper, a quake.

Pozdrawiam.

 

Erohoz

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

01.09.2006 23:03:56
To ja jestem nie¿le rozwiniêty w q3 mam wszystkie pplansze na nightmare (mam filmik jak przechodzi³em ostatni±) :)

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.09.2006 19:15:56
Vexorius napisa³/a:

"Wszystkie gry to strata czasu"

masz racjê - koñczê z crpg

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 59

03.09.2006 23:03:20
pare razy probowalem grac w rpg przez irca, i jak dobrze pamietam to nie jest to zbyt ciekawe, trwa dlugoooooo, MG przy 3 graczach juz nei wyrabia z pisaniem i nie mowiac op pomyslach... tworzenie postaci trwa prawei 1h i co to za gra gdy nie ma rzutow kostkami, czyli dreszysku emocji......

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

15.09.2006 21:35:14
"Ksiazkowe" rzadza, definitywnie.
Ale czatami, gadu-gadami, ircami, to rzeczywiscie musi byc niezbyt wygodnie...

 

prince Master

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 10

23.09.2006 11:22:35
no ksi±¿kowe rz±dz± ale live na ¿ywo :D

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 10

25.09.2006 12:21:05
to gdzie mo¿na poczytaæ ,podjcie jakies strony rpgów to zobacze

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 10

01.10.2006 20:07:00
a zobaczcie to

http://www.travian3.pl/?uc=pl1_4849

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 10

02.10.2006 20:17:38
W Travianie nie ma rpg. Jedyna Jego namiastka jest rozwoj herosow.

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 10

07.11.2006 12:25:49
TU ZNAJDZIECIE SPIS WSZYSTKICH GIER RPG.

http://www.ccrpg.pl/r.php?k=Aragorn+Puzzer-x-1

:D

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 10

12.12.2006 18:21:46
plz admin pomoz oblokuj mi konto nawet nie wiem czego dales mi ban;/

 

Pluszowy.Wonrz

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

23.01.2007 17:08:34
Podsumujmy:

"co sadzicie o ksi±zkowych RPG?"

~ S± w porz±dku.

"wiekszo¶æ ludzi s³ysz±c s³owo rpg od razu my¶li o komputerowym ludziku chodz±cym tam i spowrotem t³uk±c przeciwników na lewo i prawo aby podni¶æ sobie jakie¶ cechy....."

~ Ale¿ nie, wiesz, nawet pyta³am moich znajmomych. Zapytani zwykle odpowiadali ze zdiwieniam, ¿e jak to? A potem recytowali formu³kê o RPGach, ¿e teatr wyobra¼ni, ¿e sesje, ¿e to i tamto. O cRPG ma³o kto wspomina³. Dwie z tych osób powiedzia³y: rakietnica z Duke'a :)
Wydaje mi siê, ze to zale¿y od ¶rodowiska w jakim siê obracasz, ale zak³adanie, ¿e wiêkszo¶æ osób jak us³yszy RPG powie, ¿e jaki¶ "komputerowy ludzik" chyba nie jest zbyt prawdziwe..


"otórz nic bardzije mylnego. Wszystkie te komputerowe nawalanki powsta³y na podstawie kultowych gier"

~ Otó¿. Otó¿ nie nawet. Nie wszystkie :) Czê¶æ powsta³a na bazie filmów czy karcianek. Albo innych gier, niekoniecznie pnp RPG.

"takich jak D&D ,czy czy Cyber Punk ; gdzie g³ownie chodzi o rozwiniêcie wyobra¼ni i wej¶cie w ¶wiat fantazji ,jakiego¶ nowego ¿ycia."

~ Zawsze mysla³am, ¿e przede wszystkim chodzi o dobr± zabawê :)

Komputery zepsu³y to doszczêtnie. Dlatego pisze ten post ¿eby wam u¶wiadomiæ ¿e prawdziwe rpg jest DU¯O CIEKAWSZE.

~ Ale¿ nie :) Gra w Planescape:Torment, Fallout'y czy stareñkie gry jak Albion, niejednokrotnie dawa³a mi 10x wiêcej frajdy ni¿ kiepska sesja. Poza tym ka¿dy ma swój gust, mo¿e nie lubiæ 'papierowego' RPG'a a kochaæ cRPG'i. A komputery raczej spowodowa³y ogromny wzrost popularno¶ci RPG, i fantastyki, spowodowa³y, ¿e ludzie nie patrz± na graczy jak na sekciarzy. Zastanów siê, zanim wypowiesz tak ¶mia³± hipotezê :)

Mam nadzieje , ¿e kto¶ mnie w tym poprze i mo¿e kiedy¶ zagramy na czacie w takiego ³ownego eRPeGa :)

~ Niestety, poprzeæ nie mogê :) Argumenty przedstawi³am powy¿ej.

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

02.02.2007 20:04:16
Ja bym bym chetny pograc gdzies na ircu albo ewentulanie na ts czy jakims ventrilo...ale faktycznie tworzenie postaci moze byc lekko uciazliwe...

 

Bokra

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

10.02.2007 18:36:45
Kiedy¶ konkretnie zagrywa³em w " Zew Cthulhu". Pamiêtam mini kampanie " Serce Grozy", grali¶my w ni± przez tydzieñ codziennie od 14 do 3-4 w nocy. Klimat by³ niesamowity. Teraz niestety ju¿ nie zagrywam bo ekipa mi sie porozjerzdza³a. Ale wci±¿ mam wielki sentymêt do tej gierki i ci±gle dokupuje podrêczniki. Pogra³em te¿ w "Oko Yrhedessa" Sapkowskiego -- fajny systemik dla pocz±tkuj±cych, z prostymi zasadami, ale daj±cy du¿e mo¿liwo¶ci i super napisany. Polecam wszystkim. Ksi±¿kowe Rpg s± super - kto gra³ ten wie, kto niegra³ koniecznie musi sprubowaæ. Niema to jak stukot ko¶ci w kubku, a od jednego rzutu mo¿e zale¿ecz wszysto.

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 1

24.02.2007 22:18:20
<opieram zdanie przedmowcy. osobiscie lubie czytac ksiazki rpg poniewaz rozwijaja wyobraznie i sa "inne" od gier, bardziej interesujace. goraco polecam serie o Drizzcie Salvatore'a> heh na moje komputerowe rpg jest lepsze

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

06.04.2007 17:41:58
popieram ¿e czytanie ksi±¿ek gdy¿ rozwijaja wyobra¿nie aczkolwiek grupowe sesje w towarzystwie znajomych i mg jest najlepsze

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

22.06.2007 13:06:24
ja nie bardzo lubie hack'slashe
za duzo w nich siekaniny i szybko sie nudza
sa jednak wyjatki jak diablo, jednak juz druga czesc szybko nudzi ://
polecam takze Lionhearta, fajna gierka z malymi wymaganiami i zajebista fabula
Jednak jest bardzo trudna wiec wiekszosc moze sie zniechecic poziomem trudnosci :))
pozdro

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

18.11.2009 21:26:39
"Wszystkie te komputerowe nawalanki powsta³y na podstawie kultowych gier takich jak D&D"

Heh, stary dobry D&D. Zawsze bêdê pamiêta³ rozgrywkê kiedy nas bili jak chcieli kiedy byli¶my 2 magami na pierwszej mapie podziemi ;)

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Gry RPG -> Typowe RPG

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6338 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00052 sekundy, 0.25443 MB