Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Manga & Anime -> Neon Genesis Evangelion

Strony: |1|

Autor

Tre¶æ

Neon Genesis Evangelion

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty:


Az wstyd zeby taiego anime tu nie bylo... :] jedno z najlepszych anime ever seen dla wielu ludzi, najwieksze dzielo studia Gainax... az nie chce sie wierzyc ze to wspaniala seria ma juz 12 (!!) lat... Ziemia rok 2000... uderzenie meteorytu w antarktyde, nazwane drugim uderzeniem powoduje najwieksza katastrofe w historii ludzkosci... poziom wod i oceanow znacznie sie podnosi na skutek glodu, chorob i wojen ginie ponad polowa mieszkoncow niebieskiej planety... Rok 2015, ludzie powoli otrzasaja sie ze skutkow drugiego uderzenia, do nowej stolicy Japonii, Neo Tokio na wezwanie ojca przybywa 14 letni chlopak, Shinji Ikari... Wszystko komplikuje niespodziewany atak istoty zwanej Aniolem... Kim sa Aniolowie? Po co potrzebny by³ ojcu Shinji? Czym jest Projekt Dopelnienia Ludzkosci i jaki udzia³ ma w tym organizacja NERV? Co tak naprawde wydarzylo sie na Antarktydzie w 2000 roku? Na te i wszystkie inne pytania odpowie wam to doskonale 26 odcinkowe anime :] Dodatkowo wyszly jeszcze 3 filmy kinowe (polecam zwlaszcza End of Evangelion). Seria nie jest prosta latwa i przyjemna, walka z Aniolami jest tylko pretekstem do... no wlasnie czego? to ju zmusicie odkryc sami :] Jezeli chodzi o kreske, odstaje ona nieso od wspolczesych standardow (chociaz nadal jest swietna), muzyka jest natomiast GENIALNA (nie bylo jeszcze osoby ktorej nie przebieglyby ciarki po plecach przy The Beast czy Angel Attack), openning i ending to juz klasyka (zwlaszcza Fly me to the Moon, nagrana w kilkunastu wersjach)... Evangelion ma zadziwiajaca moc przyciagania, jako jedno z niewielu anime sprawilo ze w pewnym stopniu zmienil sie moj swiatopoglad na pewne sprawy, a po koncowych napisach w Endzie dlugo jeszcze gapilem sie w monitor... Nie ma sie co rozpisywac po prostu trzeba zobaczyc :]
PS jezeli ktos woli mange to taka jest oczywiscie... w serii JPF ciagle jescze nie jest skonczona :] poki co wyszlo 10 tomikow :)

 

Master_Blue_Water Aleksander21

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

16.11.2007 18:49:39
spoko popieram, mam wszystkie czesci z serii telewizyjnej brakuje mi "Death and Rebirth" i "End of Evangelon" - jak ktos wie sk±d mozna ¶ci±gn±æ to prosze o podanie linka :)

 

Haku

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

04.01.2008 22:33:42
parê razy otar³em siê o t± anime, ale jako¶ nigdy nie mia³em okazji obejrzeæ ca³ej serii. teraz dziêki Tobie mam odp motywacje ku temu thx;)
i jak kolega wyrzej, ciekawi mnie sk±d mo¿na to co¶ ¶ci±gn±æ, nie tylko anime ale tak¿e mangê

 

sir Filozof

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

04.08.2008 20:07:22
Widzia³em ale siê nie przekona³em tak samo jak do Hentai.

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 3

29.09.2008 19:10:26
Nie ogl±da³em...i co? I nic... niechce mi siê tego ogl±daæ chocia¿ ka¿dy to chwali! Oh My Goddnes! ; p

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

09.01.2009 02:18:24
a ja ze Szwecji w³a¶nie sobie przywioz³em Platynow± edycjê re¿ysersk± NGE ^^

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Manga & Anime -> Neon Genesis Evangelion

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 1 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00042 sekundy, 0.25443 MB